eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191121 21.11.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20191017 17.10.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190905 05.09.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190523 23.05.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190411 11.04.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190131 31.01.2019 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20181115 15.11.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20181016 16.10.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180906 06.09.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180531 31.05.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180419 19.04.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180201 01.02.2018 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20171116 16.11.2017 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20171019 19.10.2017 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170831 31.08.2017 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170601 01.06.2017 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170420 20.04.2017 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170202 02.02.2017 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20161117 17.11.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20161013 13.10.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160825 25.08.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160623 23.06.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil folkebibliotek Moren-salen
20160526 26.05.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160317 17.03.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160204 04.02.2016 Hovedutvalg for helse og omsorg 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Randi Sætre Randi Sætre Arbeiderpartiet (AP) Leder ransaetr@gmail.com Ikke registrert 99 22 50 59
Erik Lund Erik Lund Senterpartiet (SP) Nestleder er-lu3@online.no Ikke registrert 95 24 91 74
Einar Hyllvang Einar Hyllvang Arbeiderpartiet (AP) Medlem einar.hyllvang@hedmark.org Ikke registrert 92 65 74 21
Oddmund Myhr Oddmund Myhr Arbeiderpartiet (AP) Medlem omyhr@hotmail.com Ikke registrert 99 10 82 51
Line Opseth Line Opseth Senterpartiet (SP) Medlem line_opseth@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Pedersen Thomas Pedersen Høyre (H) Medlem thpedersen72@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Live Skaaret Live Skaaret Høyre (H) Medlem live@lutnes.no Ikke registrert Ikke registrert
Jesper Nohr Jesper Nohr Senterpartiet (SP) Varamedlem jesper_nohr@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Steinar L. Eriksson Steinar L. Eriksson Høyre (H) Varamedlem steinar@opsis.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Ingolf Bryn Per Ingolf Bryn Senterpartiet (SP) Varamedlem per-bryn@online.no 90 94 47 53 90 94 47 53
Wenche Irene Nordby Wenche Irene Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem winordby@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tone Merete Øvergård Tone Merete Øvergård Senterpartiet (SP) Varamedlem totangen@bbnett.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marit Myhre Anne Marit Myhre Høyre (H) Varamedlem an-myhr@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Gry Vanja Eriksen Gry Vanja Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem info@eriksenshester.no Ikke registrert 95 25 69 28
Bjarne Skarpmo Bjarne Skarpmo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bjarne.skarpmo@gmail.com Ikke registrert 45 23 42 11
Karen Margrethe Tangnæs Karen Margrethe Tangnæs Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtangnes@bbnett.no Ikke registrert Ikke registrert
Siv J Broman Lyseggen Siv J Broman Lyseggen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem siv@gronnomsorg.net 90 84 56 60 90 84 56 60
Bror Sakarias Myrheim Øien Bror Sakarias Myrheim Øien Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bror_myrheim94@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00