eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20211118 18.11.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20211021 21.10.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil sykehjem
20210923 23.09.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20210617 17.06.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20210527 27.05.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 08.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20210506 06.05.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20210318 18.03.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 08.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20210128 28.01.2021 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 08.00 Fjernmøte Whereby
20201119 19.11.2020 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20201015 15.10.2020 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus kommunestyresalen
20200910 10.09.2020 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20200528 28.05.2020 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20200402 02.04.2020 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Fjernmøte på Whereby
20200130 30.01.2020 Hovedutvalg for helse, omsorg og sosial 09.00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Inger Sørensen Inger Sørensen Senterpartiet (SP) Leder ingereugenia@gmail.com 48 24 58 48 48 24 58 48
Marit Nyhuus Marit Nyhuus Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder marit.nyhuus@innlandetfylke.no 90 19 43 72 90 19 43 72
Henrik Skogstad Henrik Skogstad Senterpartiet (SP) Medlem henrikskogstad@outlook.com 99 33 39 44 99 33 39 44
Malin Skålholt Åkesson Malin Skålholt Åkesson Arbeiderpartiet (AP) Medlem malin@trysilvask.no 90 41 73 64 90 41 73 64
Oddmund Myhr Oddmund Myhr Arbeiderpartiet (AP) Medlem omyhr@hotmail.com 99 10 82 51 99 10 82 51
Frank Smestad Frank Smestad Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem fra.sme@online.no 91 33 27 54 91 33 27 54
Hans Peter Nyhuus Hans Peter Nyhuus Senterpartiet (SP) Varamedlem hanspn@yahoo.no 99 21 19 53 99 21 19 53
Desiree Masayon Kristiansen Desiree Masayon Kristiansen Senterpartiet (SP) Varamedlem desiree_kristiansen@yahoo.com 47 17 43 75 47 17 43 75
Stian Vesterhaug Stian Vesterhaug Senterpartiet (SP) Varamedlem stivest77@outlook.com 93 25 69 80 93 25 69 80
Lisbeth Trønnes Hagebakken Lisbeth Trønnes Hagebakken Senterpartiet (SP) Varamedlem sondreoda@gmail.com 91 75 64 17 91 75 64 17
Terje Stenseth Terje Stenseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ter_sten@msn.com 45 46 91 93 45 46 91 93
Siv J. Broman Lyseggen Siv J. Broman Lyseggen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem siv@gronnomsorg.net 90 84 56 60 90 84 56 60
Einar Hyllvang Einar Hyllvang Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einhyl@innlandetfylke.no 92 65 74 21 92 65 74 21
Elisabeth Sakrisson Elisabeth Sakrisson Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem elisasak@icloud.com 97 64 94 02 97 64 94 02