eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191217 17.12.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20191112 12.11.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20191022 22.10.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20191001 01.10.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190620 20.06.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190514 14.05.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190409 09.04.2019 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190226 26.02.2019 Kommunestyret 08:15 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20181213 13.12.2018 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20181106 06.11.2018 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20181002 02.10.2018 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180619 19.06.2018 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180417 17.04.2018 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20180213 13.02.2018 Kommunestyret 10:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20171214 14.12.2017 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20171107 07.11.2017 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20171016 16.10.2017 Kommunestyret 08:00 Trysil rådhus og Søre Osen Kommunestyresalen og Søre Osen samfunnshus
20171003 03.10.2017 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170620 20.06.2017 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170425 25.04.2017 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170214 14.02.2017 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20161220 20.12.2016 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20161108 08.11.2016 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160920 20.09.2016 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160830 30.08.2016 Kommunestyret 08:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160621 21.06.2016 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160426 26.04.2016 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20160216 16.02.2016 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20151215 15.12.2015 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20151119 19.11.2015 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20151020 20.10.2015 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20150922 22.09.2015 Kommunestyret 17:30 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20150616 16.06.2015 Kommunestyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Erik Sletten Erik Sletten Senterpartiet (SP) Ordfører esl@trysil.kommune.no Ikke registrert 90 16 71 35
Knut Løken Knut Løken Høyre (H) Varaordfører klo@trysil.kommune.no Ikke registrert 90 83 43 15
Randi Sætre Randi Sætre Arbeiderpartiet (AP) Medlem ransaetr@gmail.com Ikke registrert 99 22 50 59
Turid Backe-Viken Turid Backe-Viken Arbeiderpartiet (AP) Medlem turid.viken@skistar.com Ikke registrert 99 28 00 71
Even Eriksen Even Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem pv-ev@hotmail.com Ikke registrert 91 64 85 51
Stein Bogsveen Stein Bogsveen Arbeiderpartiet (AP) Medlem sbogsvee@gmail.com Ikke registrert 41 62 20 08
Malin Skålholt Åkesson Malin Skålholt Åkesson Arbeiderpartiet (AP) Medlem malin@trysilvask.no Ikke registrert 90 41 73 64
Einar Hyllvang Einar Hyllvang Arbeiderpartiet (AP) Medlem einar.hyllvang@hedmark.org Ikke registrert 92 65 74 21
Gry Vanja Eriksen Gry Vanja Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem info@eriksenshester.no Ikke registrert 95 25 69 28
Frank W. Lie Bråten Frank W. Lie Bråten Arbeiderpartiet (AP) Medlem fwlbra@online.no Ikke registrert 91 83 22 87
Oddmund Myhr Oddmund Myhr Arbeiderpartiet (AP) Medlem omyhr@hotmail.com Ikke registrert 99 10 82 51
Elisabeth Sakrisson Elisabeth Sakrisson Arbeiderpartiet (AP) Medlem jholmstr@outlook.com Ikke registrert 47 45 23 84
Bjarne Skarpmo Bjarne Skarpmo Arbeiderpartiet (AP) Medlem bjarne.skarpmo@gmail.com Ikke registrert 45 23 42 11
Per Hagebakken Per Hagebakken Senterpartiet (SP) Medlem pehageba@bbnett.no Ikke registrert 90 98 84 41
Per Gunnar Stensvaag Per Gunnar Stensvaag Senterpartiet (SP) Medlem pgsten@gmail.com Ikke registrert 91 61 74 49
Ole André Storsnes Ole André Storsnes Senterpartiet (SP) Medlem olestors@gmail.com Ikke registrert 90 56 30 80
Erik Lund Erik Lund Senterpartiet (SP) Medlem er-lu3@online.no Ikke registrert 95 24 91 74
Jesper Nohr Jesper Nohr Senterpartiet (SP) Medlem jesper_nohr@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Anders Nyhuus Anders Nyhuus Høyre (H) Medlem anyhuus@online.no Ikke registrert 90 50 94 33
Linn Rundfloen Linn Rundfloen Høyre (H) Medlem linn.rundfloen@gmail.com Ikke registrert 98 82 07 88
Liz Bjørseth Liz Bjørseth Høyre (H) Medlem lizbjorseth@hotmail.com Ikke registrert 95 74 69 63
Øyvind Bæk Øyvind Bæk Høyre (H) Medlem varaholla@gmail.com Ikke registrert 91 39 20 49
Lars Lillebo Tøraasen Lars Lillebo Tøraasen Høyre (H) Medlem larslillebotoraasen@gmail.com Ikke registrert 90 60 38 44
Marit Nyhuus Marit Nyhuus Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem marit.nyhuus@vegvesen.no Ikke registrert 90 19 43 72
Per Johnny Talaasen Per Johnny Talaasen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem per-talaasen@hotmail.com Ikke registrert 91 54 05 82
Astrid Oppegård Astrid Oppegård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem astrid.oppegard@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Karen Margrethe Tangnæs Karen Margrethe Tangnæs Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jtangnes@bbnett.no Ikke registrert Ikke registrert
Ranveig Skålerud Ranveig Skålerud Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ranveig_95@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Siv J Broman Lyseggen Siv J Broman Lyseggen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janove@gronnomsorg.net Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Ringsrød Heidi Ringsrød Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem iringsro@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Julie Andrea Nunez Julie Andrea Nunez Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem julie.andrea.nunez@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Gunnar Hovden Tore Gunnar Hovden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tohovden@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Andersson Fredrik Andersson Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem fredrik-andersson@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Bror Sakarias Myrheim Øien Bror Sakarias Myrheim Øien Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bror_myrheim94@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kristofer Dybeck Kristofer Dybeck Senterpartiet (SP) Varamedlem kriff71@gmail.com Ikke registrert 98 65 66 90
Tone Merete Øvergård Tone Merete Øvergård Senterpartiet (SP) Varamedlem totangen@bbnett.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Ingolf Bryn Per Ingolf Bryn Senterpartiet (SP) Varamedlem per-bryn@online.no 90 94 47 53 90 94 47 53
Henrik Skogstad Henrik Skogstad Senterpartiet (SP) Varamedlem henrikskogstad@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Marius Nybrenna Håkon Marius Nybrenna Senterpartiet (SP) Varamedlem nybrenna@prostmyra.no Ikke registrert Ikke registrert
Line Opseth Line Opseth Senterpartiet (SP) Varamedlem line_opseth@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hans Peter Nyhuus Hans Peter Nyhuus Senterpartiet (SP) Varamedlem hanspn@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Kveen Øyvind Kveen Senterpartiet (SP) Varamedlem oyvkveen@bbnett.no Ikke registrert Ikke registrert
Steinar L. Eriksson Steinar L. Eriksson Høyre (H) Varamedlem steinar@opsis.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Pedersen Thomas Pedersen Høyre (H) Varamedlem tpe@trysil.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Sjøli Øyvind Sjøli Høyre (H) Varamedlem furustokk@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Morten Olesen Lutnæs Morten Olesen Lutnæs Høyre (H) Varamedlem morten@lutnes.no Ikke registrert Ikke registrert
Live Skaaret Live Skaaret Høyre (H) Varamedlem live@lutnes.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marit Myhre Anne Marit Myhre Høyre (H) Varamedlem an-myhr@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Berit Winje Berit Winje Høyre (H) Varamedlem berwinje@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Caroline Staffansdotter Bergqvist Caroline Staffansdotter Bergqvist Høyre (H) Varamedlem carolinemuzz@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jon Rohnny Talaasen Jon Rohnny Talaasen Høyre (H) Varamedlem jon@trysilbyggsystem.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Smestad Frank Smestad Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem fra.sme@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Tuva Berg Tuva Berg Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem tuva-berg@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Maria Buflod Rydje Maria Buflod Rydje Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem maria@trysilmontessori.no Ikke registrert Ikke registrert
Stine Sundsbakken Stine Sundsbakken Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem stine_sundsbakken@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Irene Nordby Wenche Irene Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem winordby@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Ås Vidar Ås Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem vidarbil@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Kari Helene Drægni Bekkelund Kari Helene Drægni Bekkelund Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem kari.hdb@fpu.no Ikke registrert Ikke registrert
Odd Arne Frøhaug Odd Arne Frøhaug Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem oafrohaug@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00