eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190911 11.09.2019 Valgstyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190909 09.09.2019 Valgstyret 20:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190528 28.05.2019 Valgstyret 15:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20190326 26.03.2019 Valgstyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
20170913 13.09.2017 Valgstyret 09:00 Trysil rådhus Kantina
20170911 11.09.2017 Valgstyret 20:00 Trysil rådhus Kantina
20170509 09.05.2017 Valgstyret 09:00 Trysil rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Erik Sletten Erik Sletten Senterpartiet (SP) Ordfører esl@trysil.kommune.no Ikke registrert 90 16 71 35
Knut Løken Knut Løken Høyre (H) Varaordfører klo@trysil.kommune.no Ikke registrert 90 83 43 15
Anders Nyhuus Anders Nyhuus Høyre (H) Medlem anyhuus@online.no Ikke registrert 90 50 94 33
Liz Bjørseth Liz Bjørseth Høyre (H) Medlem lizbjorseth@hotmail.com Ikke registrert 95 74 69 63
Linn Rundfloen Linn Rundfloen Høyre (H) Medlem linn.rundfloen@gmail.com Ikke registrert 98 82 07 88
Randi Sætre Randi Sætre Arbeiderpartiet (AP) Medlem ransaetr@gmail.com Ikke registrert 99 22 50 59
Even Eriksen Even Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem eriksenev@gmail.com 91 64 85 51 91 64 85 51
Stein Bogsveen Stein Bogsveen Arbeiderpartiet (AP) Medlem sbogsvee@gmail.com Ikke registrert 41 62 20 08
Marit Nyhuus Marit Nyhuus Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem marit.nyhuus@vegvesen.no Ikke registrert 90 19 43 72
Per Hagebakken Per Hagebakken Senterpartiet (SP) Varamedlem pehageba@bbnett.no Ikke registrert 90 98 84 41
Ole André Storsnes Ole André Storsnes Senterpartiet (SP) Varamedlem olestors@gmail.com Ikke registrert 90 56 30 80
Per Johnny Talaasen Per Johnny Talaasen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem per-talaasen@hotmail.com Ikke registrert 91 54 05 82
Erik Lund Erik Lund Senterpartiet (SP) Varamedlem er-lu3@online.no Ikke registrert 95 24 91 74
Øyvind Bæk Øyvind Bæk Høyre (H) Varamedlem varaholla@gmail.com Ikke registrert 91 39 20 49
Per Gunnar Stensvaag Per Gunnar Stensvaag Senterpartiet (SP) Varamedlem pgsten@gmail.com Ikke registrert 91 61 74 49
Jesper Nohr Jesper Nohr Senterpartiet (SP) Varamedlem jesper_nohr@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Turid Backe-Viken Turid Backe-Viken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turid.viken@skistar.com Ikke registrert 99 28 00 71
Einar Hyllvang Einar Hyllvang Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einar.hyllvang@hedmark.org Ikke registrert 92 65 74 21
Malin Skålholt Åkesson Malin Skålholt Åkesson Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malin@trysilvask.no Ikke registrert 90 41 73 64
Frank W. Lie Bråten Frank W. Lie Bråten Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem fwlbra@online.no Ikke registrert 91 83 22 87
Gry Vanja Eriksen Gry Vanja Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem info@eriksenshester.no Ikke registrert 95 25 69 28
Oddmund Myhr Oddmund Myhr Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem omyhr@hotmail.com Ikke registrert 99 10 82 51
Versjon:5.2.00