eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181219 19.12.2018 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181024 24.10.2018 Kommunestyret 17:10 Storstua Kultursalen
20180926 26.09.2018 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20180620 20.06.2018 Kommunestyret 16:00 Storstua Kultursalen
20180523 23.05.2018 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20180314 14.03.2018 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultur
20180131 31.01.2018 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20171220 20.12.2017 Kommunestyret 12:00 Storstua Kultursalen
20171025 25.10.2017 Kommunestyret 17:00 Glommenbygget
20170920 20.09.2017 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20170621 21.06.2017 Kommunestyret 16:00 Storstua Kultursalen
20170524 24.05.2017 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20170426 26.04.2017 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20170215 15.02.2017 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20161221 21.12.2016 Kommunestyret 12:00 Storstua Kultursalen
20161109 09.11.2016 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20160921 21.09.2016 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20160622 22.06.2016 Kommunestyret 16:00 Storstua Kultursalen
20160525 25.05.2016 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20160427 27.04.2016 Kommunestyret 17:00 Storstua Idrettshallen
20160203 03.02.2016 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20151209 09.12.2015 Kommunestyret 10:00 Storstua Kultursalen
20151028 28.10.2015 Kommunestyret 16:00 Storstua Kultursalen
20150923 23.09.2015 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20150824 24.08.2015 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20150617 17.06.2015 Kommunestyret 17:00 Storstua Idrettshallen
20150422 22.04.2015 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
20150211 11.02.2015 Kommunestyret 17:00 Storstua Kultursalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Linda Otnes Henriksen Linda Otnes Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem linda.otnes@stor-elvdal.kommune.no 91879149 Ikke registrert
Terje Andreas Hoffstad Terje Andreas Hoffstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem thof@stor-elvdal.kommune.no 41043011 Ikke registrert
Morten Gustu Morten Gustu Arbeiderpartiet (AP) Medlem gustu@online.no 90558321 62 46 39 28
Laila Helseth Granheim Laila Helseth Granheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem imsroa@svorka.net 93656422 62 46 00 63
Per Sigurd Westgaard Per Sigurd Westgaard Arbeiderpartiet (AP) Medlem persigurd.westgaard@eidsivaenergi.no 95981774 Ikke registrert
Anne Ragnhild Lie Anne Ragnhild Lie Arbeiderpartiet (AP) Medlem aragnlie@yahoo.no 99647653 Ikke registrert
Anita Gundersen Anita Gundersen Arbeiderpartiet (AP) Medlem anita.gundersen@live.no 48291968 Ikke registrert
Jan Erik Hageler Lingjerde Jan Erik Hageler Lingjerde Arbeiderpartiet (AP) Medlem janerikhagler@gmail.com 95444640 Ikke registrert
Erik Erlandsen Erik Erlandsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem erik-erlandsen@hotmail.com 90178253 62463579
Stein Wølner Bie Stein Wølner Bie Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem steinbie@online.no 95855757 Ikke registrert
Sverre Oskar Øverby Sverre Oskar Øverby Venstre (V) Medlem sooverby@gmail.com 93223309 Ikke registrert
Olav Follstad Olav Follstad Venstre (V) Medlem olav.follstad@gmail.com 47685708 62464780
Odd Sæming Negård Odd Sæming Negård Venstre (V) Medlem oddsn@outlook.com 95152761 Ikke registrert
Even Moen Even Moen Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Medlem evenmoen@online.no 90889891 62463922
Mona Thaulow Mona Thaulow Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Medlem mona.thaulow@online.no 90166482 Ikke registrert
Kari-Mette Klausen Strand Kari-Mette Klausen Strand Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Medlem karimetteklausenstrand468@gmail.com 91709896 Ikke registrert
Thor Arne Haug Thor Arne Haug Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Medlem tah@stor-elvdal.kommune.no 95177022 Ikke registrert
Tor Einar Skogesal Tor Einar Skogesal Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sollia.bygg@online.no 90859574 Ikke registrert
Gjertrud Linde Gjertrud Linde Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem gjelind@online.no 91391436 62 46 47 91
Monica Skjæret Monica Skjæret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem monicaskj@gmail.com 99640910 Ikke registrert
Berta Tangen Berta Tangen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem betang10@hotmail.com 95177009 Ikke registrert
Torfinn Jahren Torfinn Jahren Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigbjørn Mobekk Sigbjørn Mobekk Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem agemobekk@hotmail.com 99274673 Ikke registrert
Turid Lucie Hoffstad Turid Lucie Hoffstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lavikinge@gmail.com 90808377 62 46 37 18
Ellen Marie Tangen Ellen Marie Tangen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ellmar@online.no 95088465 62460434
Kjell Øverby Kjell Øverby Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem kasper123@live.no 90957760 Ikke registrert
Kjell Langdal Kjell Langdal Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem kjell.langdal@hihm.no 90584532 Ikke registrert
Astri Dahl Astri Dahl Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem astri.dahl.lover@stor-elvdal.kommune.no 95967938, 95778799 40441094
Gry Oda Ulvmoen Myrbakken Gry Oda Ulvmoen Myrbakken Venstre (V) Varamedlem gryoda@myrbakken.net 91667808 Ikke registrert
Anne Lise Hval Anne Lise Hval Venstre (V) Varamedlem annelise.hval@gmail.com 40469371 Ikke registrert
Lisbeth Vedå Lisbeth Vedå Venstre (V) Varamedlem lisbeth_vedaa@hotmail.com 47657885 Ikke registrert
Elisabeth Hovde Elisabeth Hovde Venstre (V) Varamedlem p.sepp@online.no 99046516 62460538
Inge Hermanrud Inge Hermanrud Venstre (V) Varamedlem inge.hermanrud@hihm.no 95971097 Ikke registrert
Håkon Edvard Nesset Håkon Edvard Nesset Venstre (V) Varamedlem hen@stor-elvdal.kommune.no Ikke registrert 47458622
Ingeborg Mellgren Mathiesen Ingeborg Mellgren Mathiesen Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Varamedlem arkadia.landskap@gmail.com 91390512 62 46 40 34
Niels Thomas Burchardt Niels Thomas Burchardt Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Varamedlem mess@online.no 91573310 Ikke registrert
Haaken Wilhelm Mathiesen Haaken Wilhelm Mathiesen Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Varamedlem haakenw@gmail.com 48063232 Ikke registrert
Rune Johansen Rune Johansen Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Varamedlem runejo7@gmail.com 92431706 Ikke registrert
Odd Grundt Odd Grundt Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Varamedlem ogrundt@online.no 91805850 Ikke registrert
Asgeir Christian Lyng Asgeir Christian Lyng Bygdelista, H, Sp, FrP (BHSF) Varamedlem asgeircl@online.no 94792530 Ikke registrert
Versjon:5.2.00