eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181213 13.12.2018 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181031 31.10.2018 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
20180926 26.09.2018 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
20180620 20.06.2018 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
20180530 30.05.2018 Kommunestyret 16:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
20180411 11.04.2018 Kommunestyret 17:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
20180228 28.02.2018 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresal
20171213 13.12.2017 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20171101 01.11.2017 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20170927 27.09.2017 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20170621 21.06.2017 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20170510 10.05.2017 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20170403 03.04.2017 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20170329 29.03.2017 Kommunestyret 16:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20170215 15.02.2017 Kommunestyret 17:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20161214 14.12.2016 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20161128 28.11.2016 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20161109 09.11.2016 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20160928 28.09.2016 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20160615 15.06.2016 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyressalen
20160511 11.05.2016 Kommunestyret 15:30 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20160503 03.05.2016 Kommunestyret 17:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20160316 16.03.2016 Kommunestyret 15:30 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20160217 17.02.2016 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20160210 10.02.2016 Kommunestyret 16:00 Åmot Rådhus Kommunestyressalen
20151209 09.12.2015 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20151104 04.11.2015 Kommunestyret 16:00 Åmot Rådhus Kommunestyressalen
20151028 28.10.2015 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20150930 30.09.2015 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20150909 09.09.2015 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20150610 10.06.2015 Kommunestyret 09:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20150506 06.05.2015 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20150429 29.04.2015 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
20150225 25.02.2015 Kommunestyret 18:00 Åmot Rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ole Gustav Narud Ole Gustav Narud Senterparti (SP) Leder ole.gustav.narud@amot.kommune.no Ikke registrert 975 72 603
Ole Bakmann Ole Bakmann Senterparti (SP) Nestleder ole.bakmann@amot.kommune.no Ikke registrert 476 31 816
Ingebjørg Dybvik Ingebjørg Dybvik Arbeiderparti (AP) Medlem ingebjorgdybvik@yahoo.no Ikke registrert 98864204
Espen André Kristiansen Espen André Kristiansen Arbeiderparti (AP) Medlem espen@sonh.no Ikke registrert 469 64 656
Nils Kvilvang Nils Kvilvang Arbeiderparti (AP) Medlem nils@kvilvang.no Ikke registrert 404 08 796
Tove Brenna Holmen Tove Brenna Holmen Arbeiderparti (AP) Medlem tove.brennaholmen@amot.kommune.no Ikke registrert 995 26 552
Arve Lund Arve Lund Arbeiderparti (AP) Medlem arve66@online.no Ikke registrert 419 04 747
Frank Buen Frank Buen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem frank_buen@hotmail.com Ikke registrert 942 09 214
Sissel Frang Rustad Sissel Frang Rustad Høyre (H) Medlem sissel.rustad@gmail.com Ikke registrert 906 27 169
Åse Forbord Åse Forbord Senterparti (SP) Medlem aforbord@hotmail.no Ikke registrert 934 62 945
Laila Fuglerud Laila Fuglerud Senterparti (SP) Medlem lailafuglerud@hotmail.com Ikke registrert 970 27 829
Halvor Dahle Meland Halvor Dahle Meland Senterparti (SP) Medlem halvor.dahle.meland@gmail.com Ikke registrert 951 16 225
Gry Bente E. Nyberg Gry Bente E. Nyberg Senterparti (SP) Medlem gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Torbjørn Skavern Torbjørn Skavern Senterparti (SP) Medlem lstu-s@online.no Ikke registrert 415 51 190
Ingrid Sløgedal Ingrid Sløgedal Senterparti (SP) Medlem ingslo@online.no Ikke registrert 974 31 838
Anne Ch. Lunde Stenseth Anne Ch. Lunde Stenseth Senterparti (SP) Medlem als@amot.kommune.no Ikke registrert 408 73 738
Vivi Nysveen Vivi Nysveen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem vnysveen@gmail.com Ikke registrert 958 29 072
Silje Østerås Silje Østerås Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem s_oesteraas@hotmail.com Ikke registrert 912 40 104
Daniela Lundesgaard Daniela Lundesgaard Arbeiderparti (AP) Varamedlem daniela.lundesgaard@hihm.no Ikke registrert 922 23 557
Knut Lundberg Knut Lundberg Arbeiderparti (AP) Varamedlem knut.lundberg@hihm.no Ikke registrert 905 55 752
Henning Westerheim Henning Westerheim Arbeiderparti (AP) Varamedlem henning.westerheim@outlook.com Ikke registrert 976 68 208
Mette Emilsen Kruse Mette Emilsen Kruse Arbeiderparti (AP) Varamedlem mette@nesvangen.no Ikke registrert 404 02 066
Kari Røed Kari Røed Arbeiderparti (AP) Varamedlem kari.roed@gmail.com Ikke registrert 954 26 673
Yngve B. Sekkelsten Yngve B. Sekkelsten Arbeiderparti (AP) Varamedlem yse@amot.kommune.no Ikke registrert 901 34 082
Elin Roti Elin Roti Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 996 07 730
Sigurd Koch Sigurd Koch Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem sigurdkoch44@hotmail.com Ikke registrert 482 78 925
Øivind Brenna Øivind Brenna Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Oivind@brennabil.no Ikke registrert 402 23 184
Morten Kolbjørnsen Morten Kolbjørnsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mortenkol@hotmail.no Ikke registrert 990 96 242
Ole Erik Hørstad Ole Erik Hørstad Høyre (H) Medlem hoerstad@online.no Ikke registrert 952 82 270
Eivind Hjelle Eivind Hjelle Høyre (H) Varamedlem eivindhj@gmail.com Ikke registrert 908 25 389
Tore Mathisen Tore Mathisen Høyre (H) Varamedlem tore@bobleplast.com Ikke registrert 952 10 306
Peter Ingar Mæhlen Peter Ingar Mæhlen Høyre (H) Varamedlem pimahlen@hotmail.com Ikke registrert 480 51 056
Inge Prestegaard Inge Prestegaard Høyre (H) Varamedlem inge_prestegard@hotmail.com Ikke registrert 934 62 945
Odd Knutsen Bjørke Odd Knutsen Bjørke Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Einar Gjems Einar Gjems Senterparti (SP) Varamedlem egjems@online.no Ikke registrert 995 16 810
Inge Bekkelund Inge Bekkelund Senterparti (SP) Varamedlem inge@osterdalsdata.no Ikke registrert 928 33 887
Kjell Wilhelmsen Kjell Wilhelmsen Senterparti (SP) Varamedlem kj-wilh2@online.no Ikke registrert 922 06 783
Olav Petter Nergaard Olav Petter Nergaard Senterparti (SP) Varamedlem op@glommen.skog.no Ikke registrert 482 14 855
Steffan Hartz Repshus Steffan Hartz Repshus Senterparti (SP) Varamedlem sterep@gmail.com Ikke registrert 958 21 099
Harry Øien Harry Øien Senterparti (SP) Varamedlem harryoei@online.no Ikke registrert 920 16 298
Knut Erik Nesset Knut Erik Nesset Senterparti (SP) Varamedlem knut.erik.nesset@gmail.com Ikke registrert 970 36 998
Elin Svenkerud Rønningen Elin Svenkerud Rønningen Senterparti (SP) Varamedlem bear_hart63@hotmail.com Ikke registrert 995 45 642
Ingrid Mørstad Ingrid Mørstad Senterparti (SP) Varamedlem i_morstad@hotmail.com Ikke registrert 915 65 245
Knut Løvlien Knut Løvlien Senterparti (SP) Varamedlem knutn28@hotmail.com Ikke registrert 906 05 061
Maren K. Skavern Maren K. Skavern Senterparti (SP) Varamedlem sbo-sk@online.no Ikke registrert 404 63 867
Nina Elisabeth Forårsveen Nina Elisabeth Forårsveen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ninaelisabeths@hotmail.com Ikke registrert 912 48 124
Willy Olsen Willy Olsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem w-ol2@online.no Ikke registrert 907 38 216
Britt Marie Farestveit Britt Marie Farestveit Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Britt.Farestveit@nav.no Ikke registrert 416 56 207
Liv Sand Liv Sand Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem liv54@online.no Ikke registrert 986 14 848
Nina M. Hagebakken Nina M. Hagebakken Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem nmhagebakken@outlook.com Ikke registrert 984 10 067
Versjon:5.2.00