eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191128 28.11.2019 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20191017 17.10.2019 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190905 05.09.2019 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20190606 06.06.2019 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20190328 28.03.2019 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20190131 31.01.2019 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20181129 29.11.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20181018 18.10.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 10:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20180906 06.09.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20180614 14.06.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20180524 24.05.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20180412 12.04.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20180308 08.03.2018 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20171130 30.11.2017 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Heksedansen
20171005 05.10.2017 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20170907 07.09.2017 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Kulturhus Stortrevet
20170608 08.06.2017 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20170406 06.04.2017 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20170202 02.02.2017 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20161124 24.11.2016 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20161006 06.10.2016 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20160526 26.05.2016 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20160503 03.05.2016 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 12:00 Åmot Rådhus Tegnesalen
20160421 21.04.2016 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Pengegaloppen
20160204 04.02.2016 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Pengegaloppen
20151117 17.11.2015 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot Rådhus Tegnesalen
20151015 15.10.2015 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20150521 21.05.2015 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20150416 16.04.2015 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 09:00 Åmot kulturhus Stortrevet
20150205 05.02.2015 Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging 08:30 Åmot kulturhus Stortrevet
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Torbjørn Skavern Torbjørn Skavern Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Leder lstu-s@online.no Ikke registrert 415 51 190
Åse Forbord Åse Forbord Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Nestleder aforbord@hotmail.no Ikke registrert 934 62 945
Laila Fuglerud Laila Fuglerud Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Medlem lailafuglerud@hotmail.com Ikke registrert 970 27 829
Frank Buen Frank Buen Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Medlem frank_buen@hotmail.com Ikke registrert 942 09 214
Willy Olsen Willy Olsen Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Medlem w-ol2@online.no Ikke registrert 907 38 216
Ingebjørg Dybvik Ingebjørg Dybvik Arbeiderparti (AP) Medlem ingebjorgdybvik@yahoo.no Ikke registrert 98864204
Knut Lundberg Knut Lundberg Uavhengig (U) Medlem knut.lundberg@hihm.no Ikke registrert 905 55 752
Inge Bekkelund Inge Bekkelund Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem inge@osterdalsdata.no Ikke registrert 928 33 887
Elisabeth Gjems Elisabeth Gjems Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem elisabeth@ottershagen.no Ikke registrert 976 76 033
Harry Øien Harry Øien Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem harryoei@online.no Ikke registrert 920 16 298
Halvor Dahle Meland Halvor Dahle Meland Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem halvor.dahle.meland@gmail.com Ikke registrert 951 16 225
Elin Svenkerud Rønningen Elin Svenkerud Rønningen Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem bear_hart63@hotmail.com Ikke registrert 995 45 642
Knut Erik Nesset Knut Erik Nesset Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem knut.erik.nesset@gmail.com Ikke registrert 970 36 998
Ragnhild Dæhlin Emilsen Ragnhild Dæhlin Emilsen Fellesliste SP/SV/FRP (SP/SV/FRP) Varamedlem ka-emil@svorka.net Ikke registrert 975 68 109
Daniela Lundesgaard Daniela Lundesgaard Arbeiderparti (AP) Varamedlem daniela.lundesgaard@hihm.no Ikke registrert 922 23 557
Terje Simensen Terje Simensen Arbeiderparti (AP) Varamedlem terje.simensen57@gmail.com Ikke registrert 954 30 244
Heidi Elise Hildrum Heidi Elise Hildrum Arbeiderparti (AP) Varamedlem heidi.hildrum@online.no Ikke registrert 951 78 094
Aslak Sørensen Aslak Sørensen Arbeiderparti (AP) Varamedlem aslakms@online.no Ikke registrert 900 51 797
Versjon:5.2.00