eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Alle medlemmer
Alle medlemmer listet med navn, representerer, rolle og kontaktinformasjon
Morten Sundal Formannskapet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunvor Stormoen Formannskapet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Stormoen Formannskapet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anndrine Lund Formannskapet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Andrè Kristiansen Formannskapet Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Brenna Holmen Formannskapet Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Kolbjørnsen Formannskapet Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Erik Hørstad Formannskapet Høyre (H) Ordfører liv54@online.no Ikke registrert 986 14 848
Odd Knutsen Bjørke Formannskapet Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Gustav Narud Formannskapet Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Cathrine Lunde Stenseth Formannskapet Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Bente Nyberg Formannskapet Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørg Steine Formannskapet Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Dahle Meland Formannskapet Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Helgesen Formannskapet Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Runeberg Formannskapet Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Bjørnar Rødsdalen Formannskapet Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Stensberg Formannskapet Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anndrine Lund Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Gustav Narud Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Bjørnar Rødsdalen Hovedutvalg for helse og omsorg Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arve Lund Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Hansen Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert 62 44 16 05
Torunn Elida Rønningen Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Petter Naustvik Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lotte Hagen Hovedutvalg for helse og omsorg Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Haugland Hovedutvalg for helse og omsorg Høyre (H) Varamedlem gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Ingrid Sløgedal Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Fuglerud Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandviken Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maren Kristine Skavern Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Evelyn Bergli Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderpartiet (AP) Nestleder smkolbj@frisurf.no Ikke registrert 920 91 960
Willy Olsen Hovedutvalg for helse og omsorg Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Meyer French Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Janka Polanyi Hovedutvalg for helse og omsorg Høyre (H) Varamedlem end@amot.kommune.no Ikke registrert 908 41 379
Merethe Torgersen Hovedutvalg for helse og omsorg Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem mo-nybe@online.no Ikke registrert 995 46 504
Siw Thingstad Hovedutvalg for helse og omsorg Senterpartiet (SP) Varamedlem ole.gustav.rod@svorka.net Ikke registrert 416 17 149
Siri Kolbjørnsen Hovedutvalg for helse og omsorg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunvor Stormoen Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Stormoen Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørg Steine Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Runeberg Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Stensberg Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Emilsen Kruse Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Norseth Andraa Hovedutvalg for oppvekst og kultur Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inge Prestegaard Hovedutvalg for oppvekst og kultur Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Haugland Hovedutvalg for oppvekst og kultur Høyre (H) Medlem gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Fredrik Sandviken Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maren Kristine Skavern Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Berger Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem annevelynb@yahoo.no Ikke registrert 406 15 616
Thomas Øian Mårud Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder ase.kari.a.larsen@nav.no Ikke registrert 986 33 028
Lotta Olsson Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.berge@hihm.no Ikke registrert 900 18 637
Susanne Sandsengen Darell Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem avamda@hotmail.com Ikke registrert 943 12 244
Siw Thingstad Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem ole.gustav.rod@svorka.net Ikke registrert 416 17 149
Geir Atle Bekkevold Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asvendsb@online.no Ikke registrert 970 29 203
Åse Kari Larsen Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Kjøllestad Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Knutsen Bjørke Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Høyre (H) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Bente Nyberg Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Dahle Meland Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Runeberg Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Olav Authen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingebjørg Dybvik Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Mikkelsen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frank Buen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inge Prestegaard Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Sløgedal Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Fuglerud Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torbjørn Skavern Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Løvlien Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Østerås Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder larssorh@online.no Ikke registrert 959 68 695
Susanne Sandsengen Darell Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem avamda@hotmail.com Ikke registrert 943 12 244
Willy Olsen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Janka Polanyi Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Høyre (H) Varamedlem end@amot.kommune.no Ikke registrert 908 41 379
Ole Kristian Holmen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Østby Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anndrine Lund Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Brenna Holmen Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Knutsen Bjørke Hovedutvalget for landbruk og utmark Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Bente Nyberg Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Helgesen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arve Lund Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderpartiet (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lotte Hagen Hovedutvalget for landbruk og utmark Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Emil Kulusveen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Fuglerud Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Løvlien Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arnt-Steinar Buen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lotta Olsson Hovedutvalget for landbruk og utmark Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.berge@hihm.no Ikke registrert 900 18 637
Trine Østby Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nina Elisabeth Forårsveen Hovedutvalget for landbruk og utmark Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Grethe52@live.no Ikke registrert 930 82 177
Henning Westerheim Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem inge_prestegard@hotmail.com Ikke registrert 489 92 803
Geir Atle Bekkevold Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asvendsb@online.no Ikke registrert 970 29 203
Berit Westad Mikkelsen Hovedutvalget for landbruk og utmark Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Morten Nyberg Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åse Kari Larsen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Walmsnæss Hovedutvalget for landbruk og utmark Høyre (H) Medlem oyhakons@start.no Ikke registrert 920 17 072
Espen Andrè Kristiansen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Sundal Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunvor Stormoen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Stormoen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anndrine Lund Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Brenna Holmen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Kolbjørnsen Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Erik Hørstad Kommunestyret Høyre (H) Ordfører liv54@online.no Ikke registrert 986 14 848
Odd Knutsen Bjørke Kommunestyret Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Gustav Narud Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Cathrine Lunde Stenseth Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Bente Nyberg Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørg Steine Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Halvor Dahle Meland Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Helgesen Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åse Forbord Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Runeberg Kommunestyret Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Bjørnar Rødsdalen Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Stensberg Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arve Lund Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Olav Authen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Hansen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 62 44 16 05
Ingebjørg Dybvik Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Mikkelsen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Grønlien Eriksen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torunn Elida Rønningen Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Emilsen Kruse Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Petter Naustvik Kommunestyret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frank Buen Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Norseth Andraa Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Koch Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lotte Hagen Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inge Prestegaard Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Mathisen Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Haugland Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Ingrid Sløgedal Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Emil Kulusveen Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Fuglerud Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torbjørn Skavern Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Løvlien Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandviken Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maren Kristine Skavern Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arnt-Steinar Buen Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Berger Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem annevelynb@yahoo.no Ikke registrert 406 15 616
Frank Westgård Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem ingebjorgdybvik@yahoo.no Ikke registrert 98864204
Steffan Hartz Repshus Kommunestyret Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Øian Mårud Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ase.kari.a.larsen@nav.no Ikke registrert 986 33 028
Silje Østerås Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem larssorh@online.no Ikke registrert 959 68 695
Einar Nordli Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem sbo-sk@online.no Ikke registrert 404 63 867
Lotta Olsson Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.berge@hihm.no Ikke registrert 900 18 637
Susanne Sandsengen Darell Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem avamda@hotmail.com Ikke registrert 943 12 244
Ole Morten Kjendlie Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem als@amot.kommune.no Ikke registrert 408 73 738
Per Walmsnæss Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem oyhakons@start.no Ikke registrert 920 17 072
Åse Forbord Kontrollutvalget Senterpartiet (SP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Grønlien Eriksen Kontrollutvalget Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Koch Kontrollutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Einar Nordli Kontrollutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder sbo-sk@online.no Ikke registrert 404 63 867
Einar Gjems Kontrollutvalget Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert 412 50 782
Ole Gustav Narud Formannskapet Senterparti (SP) Medlem ole.gustav.narud@amot.kommune.no Ikke registrert 975 72 603
Tove Brenna Holmen Formannskapet Arbeiderparti (AP) Medlem tove.brennaholmen@amot.kommune.no Ikke registrert 995 26 552
Jan Bjørnar Rødsdalen Formannskapet Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem jbr@amot.kommune.no 90159037 Ikke registrert
Gry Bente E. Nyberg Formannskapet Senterparti (SP) Varamedlem gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Ole Erik Hørstad Formannskapet Høyre (H) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Andre Kristiansen Formannskapet Arbeiderparti (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Ch. Lunde Stenseth Formannskapet Senterparti (SP) Medlem als@amot.kommune.no Ikke registrert 408 73 738
Berit Stormoen Formannskapet Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Stensberg Formannskapet Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Kolbjørnsen Formannskapet Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mortenkol@hotmail.no Ikke registrert 990 96 242
Halvor Dahle Meland Formannskapet Senterparti (SP) Varamedlem halvor.dahle.meland@gmail.com Ikke registrert 951 16 225
Morten Sundal Formannskapet Arbeiderparti (AP) Varamedlem mortesun@online.no Ikke registrert 93412592
Gunvor Amundsveen Stormoen Formannskapet Arbeiderparti (AP) Varamedlem gustormo@bbnett.no Ikke registrert 99526549
Anndrine Lund Formannskapet Arbeiderparti (AP) Varamedlem anndrine00@hotmail.no 90556728 Ikke registrert
Bjørg Steine Formannskapet Senterparti (SP) Medlem bjorg.steine@gmail.com 91749772 Ikke registrert
Vidar Helgesen Formannskapet Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Runeberg Formannskapet Senterparti (SP) Varamedlem tore.runeberg@trysilhus.no 99512505 Ikke registrert
Ole Gustav Narud Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Medlem ole.gustav.narud@amot.kommune.no Ikke registrert 975 72 603
Willy Olsen Hovedutvalg for helse og omsorg Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem w-ol2@online.no Ikke registrert 907 38 216
Jan Bjørnar Rødsdalen Hovedutvalg for helse og omsorg Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem jbr@amot.kommune.no 90159037 Ikke registrert
Arne Hansen Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderparti (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torunn Rønningen Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderparti (AP) Varamedlem torunnmehavn@hotmail.com Ikke registrert 41665112
Ann Evelyn Bergli Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderparti (AP) Nestleder annevelynb@yahoo.no Ikke registrert 406 15 616
Maren K. Skavern Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Varamedlem sbo-sk@online.no Ikke registrert 404 63 867
Siri A. Kolbjørnsen Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Varamedlem smkolbj@frisurf.no Ikke registrert 920 91 960
Arve Lund Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderparti (AP) Varamedlem arve66@online.no Ikke registrert 419 04 747
Laila Fuglerud Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Varamedlem lailafuglerud@hotmail.com Ikke registrert 970 27 829
Ingrid Sløgedal Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Medlem ingslo@online.no Ikke registrert 974 31 838
Thomas Meyer French Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Medlem thomascf@online.no Ikke registrert 991 08 616
Siw Thingstad Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anndrine Lund Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderparti (AP) Varamedlem anndrine00@hotmail.no 90556728 Ikke registrert
Jan Petter Naustvik Hovedutvalg for helse og omsorg Arbeiderparti (AP) Varamedlem jan-naust@online.no Ikke registrert 97678471
Lotte Hagen Hovedutvalg for helse og omsorg Høyre (H) Medlem minilott@online.no Ikke registrert 40608890
Atle Haugland Hovedutvalg for helse og omsorg Høyre (H) Varamedlem unmoatle@gmail.com Ikke registrert 46680322
Fredrik Sandviken Hovedutvalg for helse og omsorg Senterparti (SP) Varamedlem fredrik.sandviken@gmail.com Ikke registrert 90725983
Janka Polanyi Hovedutvalg for helse og omsorg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merethe Torgersen Hovedutvalg for helse og omsorg Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åse Kari Larsen Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Varamedlem ase.kari.a.larsen@nav.no Ikke registrert 986 33 028
Maren K. Skavern Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Medlem sbo-sk@online.no Ikke registrert 404 63 867
Inge Prestegard Hovedutvalg for oppvekst og kultur Høyre (H) Varamedlem inge_prestegard@hotmail.com Ikke registrert 489 92 803
Susanne Sandsengen Darell Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Stormoen Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Stensberg Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Emilsen Kruse Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderparti (AP) Medlem mette@nesvangen.no Ikke registrert 404 02 066
Siw Thingstad Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunvor Amundsveen Stormoen Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderparti (AP) Leder gustormo@bbnett.no Ikke registrert 99526549
Bjørg Steine Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Varamedlem bjorg.steine@gmail.com 91749772 Ikke registrert
Tore Runeberg Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Medlem tore.runeberg@trysilhus.no 99512505 Ikke registrert
Daniel Norseth Andraa Hovedutvalg for oppvekst og kultur Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem daniel.andraa@fpu.no Ikke registrert 46809278
Atle Haugland Hovedutvalg for oppvekst og kultur Høyre (H) Medlem unmoatle@gmail.com Ikke registrert 46680322
Fredrik Sandviken Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Medlem fredrik.sandviken@gmail.com Ikke registrert 90725983
Sigurd Berger Hovedutvalg for oppvekst og kultur Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 99373170
Thomas Øian Mårud Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder tmaarud@hotmail.com Ikke registrert 93821774
Lotta Maria Olsson Hovedutvalg for oppvekst og kultur Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem lotta.olsson.83@gmail.com Ikke registrert 94002070
Geir Atle Bekkevold Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Kjøllestad Hovedutvalg for oppvekst og kultur Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Willy Olsen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem w-ol2@online.no Ikke registrert 907 38 216
Frank Buen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Fremskrittspartiet (FRP) Medlem frank_buen@hotmail.com Ikke registrert 942 09 214
Torbjørn Skavern Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterparti (SP) Medlem lstu-s@online.no Ikke registrert 415 51 190
Silje Østerås Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder silje.osteras@forsvarsbygg.no Ikke registrert 912 40 104
Knut Mikkelsen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderparti (AP) Varamedlem knut.mikkelsen@amot.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Odd Knutsen Bjørke Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Høyre (H) Leder odd-knbj@online.no 92030750 Ikke registrert
Ingebjørg Dybvik Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderparti (AP) Medlem ingebjorgdybvik@yahoo.no Ikke registrert 98864204
Inge Prestegard Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Høyre (H) Varamedlem inge_prestegard@hotmail.com Ikke registrert 489 92 803
Susanne Sandsengen Darell Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Fuglerud Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Senterparti (SP) Medlem lailafuglerud@hotmail.com Ikke registrert 970 27 829
Trine Østby Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Olav Authen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderparti (AP) Medlem jauthen@gmail.com Ikke registrert 41570771
Janka Polanyi Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Kristian Holmen Hovedutvalg kommunalteknikk og arealplanlegging Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henning Westerheim Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderparti (AP) Varamedlem henning.westerheim@outlook.com Ikke registrert 976 68 208
Tove Brenna Holmen Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderparti (AP) Varamedlem tove.brennaholmen@amot.kommune.no Ikke registrert 995 26 552
Berit Westad Mikkelsen Hovedutvalget for landbruk og utmark Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Bente E. Nyberg Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Leder gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Odd Knutsen Bjørke Hovedutvalget for landbruk og utmark Høyre (H) Varamedlem odd-knbj@online.no 92030750 Ikke registrert
Åse Kari Larsen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Varamedlem ase.kari.a.larsen@nav.no Ikke registrert 986 33 028
Ole Morten Nyberg Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Varamedlem mo-nybe@online.no Ikke registrert 995 46 504
Nina Elisabeth Forårsveen Hovedutvalget for landbruk og utmark Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ninaelisabeths@hotmail.com Ikke registrert 912 48 124
Knut Løvlien Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Varamedlem knutn28@hotmail.com Ikke registrert 906 05 061
Arve Lund Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderparti (AP) Nestleder arve66@online.no Ikke registrert 419 04 747
Laila Fuglerud Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Varamedlem lailafuglerud@hotmail.com Ikke registrert 970 27 829
Trine Østby Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderparti (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anndrine Lund Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderparti (AP) Medlem anndrine00@hotmail.no 90556728 Ikke registrert
Vidar Helgesen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lotte Hagen Hovedutvalget for landbruk og utmark Høyre (H) Varamedlem minilott@online.no Ikke registrert 40608890
Per Walmsnæss Hovedutvalget for landbruk og utmark Høyre (H) Medlem pwalmsnass@live.no Ikke registrert 92210982
Emil Kulusveen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Medlem emil.kulusveen@hotmail.com Ikke registrert 95407801
Arnt-Steinar Buen Hovedutvalget for landbruk og utmark Senterparti (SP) Varamedlem arnt.steinar.buen@gmail.com Ikke registrert 90416521
Lotta Maria Olsson Hovedutvalget for landbruk og utmark Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem lotta.olsson.83@gmail.com Ikke registrert 94002070
Geir Atle Bekkevold Hovedutvalget for landbruk og utmark Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Gustav Narud Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem ole.gustav.narud@amot.kommune.no Ikke registrert 975 72 603
Tove Brenna Holmen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Medlem tove.brennaholmen@amot.kommune.no Ikke registrert 995 26 552
Frank Buen Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem frank_buen@hotmail.com Ikke registrert 942 09 214
Åse Forbord Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem aforbord66@gmail.com Ikke registrert 934 62 945
Torbjørn Skavern Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem lstu-s@online.no Ikke registrert 415 51 190
Silje Østerås Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem silje.osteras@forsvarsbygg.no Ikke registrert 912 40 104
Jan Bjørnar Rødsdalen Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem jbr@amot.kommune.no 90159037 Ikke registrert
Knut Mikkelsen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem knut.mikkelsen@amot.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Morten Kjendlie Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 41617089
Gry Bente E. Nyberg Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem gry-nybe@online.no Ikke registrert 970 61 146
Arne Hansen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Knutsen Bjørke Kommunestyret Høyre (H) Medlem odd-knbj@online.no 92030750 Ikke registrert
Ole Erik Hørstad Kommunestyret Høyre (H) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torunn Rønningen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem torunnmehavn@hotmail.com Ikke registrert 41665112
Espen Andre Kristiansen Kommunestyret () Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingebjørg Dybvik Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem ingebjorgdybvik@yahoo.no Ikke registrert 98864204
Maren K. Skavern Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem sbo-sk@online.no Ikke registrert 404 63 867
Inge Prestegard Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem inge_prestegard@hotmail.com Ikke registrert 489 92 803
Anne Ch. Lunde Stenseth Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem als@amot.kommune.no Ikke registrert 408 73 738
Susanne Sandsengen Darell Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Stormoen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Grønlien Eriksen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frank Westgård Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem frankwestskog@gmail.com Ikke registrert 994 76 975
Knut Løvlien Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem knutn28@hotmail.com Ikke registrert 906 05 061
Tore Mathisen Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem tore@bobleplast.com Ikke registrert 934 08 085
Lars Stensberg Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arve Lund Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem arve66@online.no Ikke registrert 419 04 747
Laila Fuglerud Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem lailafuglerud@hotmail.com Ikke registrert 970 27 829
Ingrid Sløgedal Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem ingslo@online.no Ikke registrert 974 31 838
Mette Emilsen Kruse Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem mette@nesvangen.no Ikke registrert 404 02 066
Sigurd Koch Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem sigurdkoch44@hotmail.com Ikke registrert 482 78 925
Morten Kolbjørnsen Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Medlem mortenkol@hotmail.no Ikke registrert 990 96 242
Halvor Dahle Meland Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem halvor.dahle.meland@gmail.com Ikke registrert 951 16 225
Steffan Hartz Repshus Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem sterep@gmail.com Ikke registrert 405 33 111
Morten Sundal Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Medlem mortesun@online.no Ikke registrert 93412592
Gunvor Amundsveen Stormoen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Medlem gustormo@bbnett.no Ikke registrert 99526549
Anndrine Lund Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Medlem anndrine00@hotmail.no 90556728 Ikke registrert
Bjørg Steine Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem bjorg.steine@gmail.com 91749772 Ikke registrert
Vidar Helgesen Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Runeberg Kommunestyret Senterparti (SP) Medlem tore.runeberg@trysilhus.no 99512505 Ikke registrert
Jørn Olav Authen Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem jauthen@gmail.com Ikke registrert 41570771
Jan Petter Naustvik Kommunestyret Arbeiderparti (AP) Varamedlem jan-naust@online.no Ikke registrert 97678471
Daniel Norseth Andraa Kommunestyret Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem daniel.andraa@fpu.no Ikke registrert 46809278
Lotte Hagen Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem minilott@online.no Ikke registrert 40608890
Per Walmsnæss Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem pwalmsnass@live.no Ikke registrert 92210982
Atle Haugland Kommunestyret Høyre (H) Varamedlem unmoatle@gmail.com Ikke registrert 46680322
Emil Kulusveen Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem emil.kulusveen@hotmail.com Ikke registrert 95407801
Fredrik Sandviken Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem fredrik.sandviken@gmail.com Ikke registrert 90725983
Arnt-Steinar Buen Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem arnt.steinar.buen@gmail.com Ikke registrert 90416521
Sigurd Berger Kommunestyret Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 99373170
Thomas Øian Mårud Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem tmaarud@hotmail.com Ikke registrert 93821774
Einar Nordli Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 97776618
Lotta Maria Olsson Kommunestyret Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem lotta.olsson.83@gmail.com Ikke registrert 94002070
Åse Forbord Kontrollutvalget () Leder aforbord66@gmail.com Ikke registrert 934 62 945
Einar Nordli Kontrollutvalget Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert 97776618
Sigurd Koch Kontrollutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigurdkoch44@hotmail.com Ikke registrert 482 78 925
Einar Gjems Kontrollutvalget Senterparti (SP) Medlem egjems@online.no Ikke registrert 995 16 810
Inger Grønlien Eriksen Kontrollutvalget Arbeiderparti (AP) Medlem ingerge@gmail.com Ikke registrert 90736276
Helene Dambuen Kontrollutvalget Senterparti (SP) Varamedlem skjadamb@frisurf.no Ikke registrert 957 43 924
Kjell Wilhelmsen Kontrollutvalget Senterparti (SP) Varamedlem kj-wilh2@online.no Ikke registrert 922 06 783
Ole Morten Kjendlie Kontrollutvalget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 41617089
Geir Rekve Kontrollutvalget Senterparti (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Kvilvang Kontrollutvalget Arbeiderparti (AP) Varamedlem nils@kvilvang.no Ikke registrert 404 08 796
Hans Petter Wahl Adolfsen Kontrollutvalget Arbeiderparti (AP) Varamedlem hp@wahlsenteret.no Ikke registrert 415 02 737
Heidi Elise Hildrum Kontrollutvalget Arbeiderparti (AP) Varamedlem heidi.hildrum@online.no Ikke registrert 951 78 094